„Deadpool 2”, czyli więcej, bardziej sucho, przaśnie i wulgarnie. Znaczy LEPIEJ!

Czy uważam „Deadpoola 2” za film dobry? Nie! Uważam za film ZAJEBISTY!

I nie pytajcie mnie, jaka w tym wszystkim jest fabuła, o co chodzi, co gdzie prowadzi i dlaczego. A tym bardziej o sens.

Bo sam nie wiem! Ale wiem jedno. Dawno nie ubawiłem się w kinie jak prosię. Zdrowy, nieskażony, głośny śmiech to to, czego potrzebowałem podczas oglądania filmu. I taki jest właśnie ten film.

Głośny. Zabawny. Przaśny. Sławomirowy. Wesoły. Wulgarny. Obleśny Śmieszny. Przedobrzony. Nieoryginalny. Genialny. Deadpoolowy.

I nieważne, że na na trzy suchary dwa są nieśmieszne. Ważne, że pozostałe działają. Że bohaterów rozsadza adrenalina i pyszałkowatość nieziemsko spotęgowana.

Ważna jest zabawa w kinie. A ta była przednia.

Póki co, zapraszam was do obejrzenia recenzji tego filmu, której dokonali „Sfilmowani”.

Zapraszam!

Skomentuj używając swojego konta na Disqus, Facebooku, G+ lub korzystając z tradycyjnego systemu komentarzy

1 KOMENTARZ

  1. Kapitalna rozrywka i jazda poza bandą. Jest sporo nietrafionych żartów, ale inne są tak dobre, że można płakać że śmiechu.

Zostaw komentarz, dziękujemy :-)


Fatal error: Cannot redeclare td_comment() (previously declared in /home/przemosa/domains/mojcodziennik.pl/public_html/wp-content/themes/Newspaper/comments.php:111) in /home/przemosa/domains/mojcodziennik.pl/public_html/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/comments.php on line 194