930 308 odsłon
grudzień 2018
28 sierpień 2016
start bloga
11 379 169
odsłon od początku

Tu znajdziesz wszelkie informacje dotyczące współpracy

Jeśli szukasz ciekawego, atrakcyjnego bloga do współpracy – trafiłeś we właściwe miejsce! Obecnie „Mój Codziennik” odwiedza miesięcznie przeszło 900 tysięcy użytkowników generujących przeszło milion odsłon! Po więcej informacji dotyczących współpracy zapraszamy TUTAJ.

Witaj 🙂

Wychowałem się w duchu Tony`ego Halika, małżeństwa Gucwińskich oraz komiksowych przygód Kajka i Kokosza oraz tarapatów, w jakie pakował się literacki wojak Szwejk.

 

Nie bardzo wiem, co o sobie napisać, bo zawsze staram się cenić prywatność. 

Niemniej jednak są pasje, którym należy się dzielić i tak jest w moim przypadku.

Wychowałem się w duchu Tony`ego Halika, małżeństwa Gucwińskich oraz komiksowych przygód Kajka i Kokosza oraz tarapatów, w jakie pakował się literacki wojak Szwejk.

Moją główną fascynacją jest Norwegia, w której mieszkałem kilka lat. Ten kraj mimo iż leży w Europie, w wielu dziedzinach życia zaskakuje tak bardzo, że wydaje się jakimś odległym lądem.

Postanowiłem więc opisać go. Obfotografować. Pokazać go tym, którzy poszukują ciekawych miejsc, zwyczajów, tradycji, w tym kulinarnych.

Staram się równie pokazywać ciekawe miejsca w Polsce. Mamy bowiem tak wiele fascynujących miejsc, zwyczajów i ludzi, które czynią nasz kraj wyjątkowym i wartym zobaczenia.

Ale  to nie wszystko. Staram się co jakiś czas dzielić wrażeniami dotyczącycmi polskich realiów, opowiedzieć o filmie, muzyce, czy książce.

           Ostatnimi czasy stałem się fascynatem ogrodów i majsterkowania. Odkrywam nowe przyjemności związane z tworzeniem własnego kawałka świata wokół siebie.

Jednak tak naprawdę wszystko sprowadza się do ciekawości świata

I jeśli spytalibyście mnie dlaczego istnieje „Mój Codziennik” to odpowiedzią jest właśnie ciekawość świata. Witaj!

Wybrałem dla Ciebie

Galeria zdjęć