8.4 C
Stavanger
niedziela, Kwiecień 22, 2018

Oferujemy następujące formy reklamowe:

Artykuły sponsorowane:

na podstawie Waszych oczekiwań przygotowujemy jeden lub serię artykułów sponsorowanych, które w atrakcyjny sposób przedstawią ofertę firmy. Zanim tekst zostanie opublikowany przesyłamy go do Was celem akceptacji. Cena? Do ustalenia.

Reklama bannerowa:

oferujemy cztery formaty, choć możliwości jest o wiele więcej. Nie chcemy jednak rozdrabniać się, skoro i tak najważniejsze są cztery, rzucające się w oko czytelnikowi. Możemy je emitować przy konkretnym materiale redakcyjnym, przy każdym materiale redakcyjnym. Na wyłączność, w rotacji. Wspólnie określimy czas, w ciągu którego ma to się ukazać. Cena? Również do ustalenia.

Oferta firmy jako podstrona serwisu:

przygotowujemy ofertę Waszej firmy tak, by wyglądała jak integralna forma naszego serwisu widzialna z poziomu menu. Wg nas to chyba najlepsza forma reklamy. Zwłaszcza, że pod materiałami redakcyjnymi zaprosimy czytelnika do korzystania z Waszej oferty.

Strony internetowe:

mamy naprawdę fajne oprogramowanie pozwalające na tworzenie ciekawych stron – gabinet lekarski, firma budowlana, kancelaria prawnicza, restauracja, serwis info itd. itp. Zapraszamy. Mało tego, podejmiemy się nie tylko stworzenia takiej strony, ale jej redakcji. Cena do ustalenia.

Patronat medialny:

jeśli coś nie kłóci się z naszymi przekonaniami oraz kształtem „Mojego Codziennika” z chęcią obejmiemy patronatem. Szczegóły ustalamy indywidualnie.

Zapraszamy!