sobota, Wrzesień 23, 2017
Start > BLOG > Tom Cruise zamyka Preikestolen. Zdjęcia do „Mission: Impossible 6″ już za niecały miesiąc!”

Tom Cruise zamyka Preikestolen. Zdjęcia do „Mission: Impossible 6″ już za niecały miesiąc!”

Niedawno informowałem Was rozpoczęciu zdjęć do kolejnego filmu z cylku „Mission: Impossible”, którego gwiazda i producent, Tom Cruise gra główną rolę superagenta Ethana Hunta, a finał superwidowiska będzie miał miejsce u nas, pod Stavanger. A dokładniej na Preikestolen.

Wielu z was patrzyło na tę informację z przekąsem, jednak czas na konkrety, bowiem od 20- ego do 28- ego Preikestolen zostało zarezerowane dla realizatorów wspomnianego blockbustera właśnie!

Z tego powodu zwiedzanie klifu będzie utrudnione. Spółka opiekująca się „Amboną” przygotowała grafik prac, którym powinniśmy się kierować podczas decyzji o zwiedzaniu tego naturalnego cudu świata.

Harmonogram wygląda następująco:

20 – 24 wrzesień
Ekipa filmowa zabezpiecza teren oraz przygotowuje plan zdjęciowy.
Jeśli zdecydujecie się w tym czasie zwiedzić Preikestolen, musicie mieć świadomość, że nie wejdziecie na półkę, ale będziecie mogli patrzeć na nią ze znajdującej się powyżej półki. W razie potrzeby otrzymacie pomoc od ludzi zabezpieczających plan filmowy.

25 wrzesień
To czas supergwiazdy, Toma Cruise` a. Filmowanie. Na ten czas okolice oraz sam klif zostaje zamknięty.

28 wrzesień
Ekipa filmowa strzela sobie selfie i zbiera po sobie sprzęt i śmieci. W tym czasie możliwe jest zwiedzanie Preikestolen na takiej samej zasadzie jak w podczas pierwszych dni pracy filmowców.

Na czas realizacji zdjęć, gmina Forsand wydała zezwolenie na lądowanie helikoptera na samym Preikestolen do 50 lądowań dziennie.

Seria „Mission: Impossible” to licząca do tej pory pięć części filmowa franczyza, w której Tom Cruise gra super agenta Ethana Hunta dokonującego graniczących z niemożliwością misji ratujących świat.

[edit]

Niestety ze względu na kontuzję, której uległ gwiazdor, norweski kalendarz realizacji filmu uległ opóźnieniu. Trzymamy kciuki Tom!

[red]

Dodaj komentarz