WSPÓŁPRACA

„Mój Codziennik” powstał z myślą o ludziach ciekawych świata. Pasjonatach. I tworzą go pasjonaci. Jesteśmy jak Ty: lubimy zwiedzać ciekawe miejsca, przeżywać niezwykłe przygody, fotografować niezapomniane miejsca, obejrzeć dobry film. Przeczytać ciekawą książkę. Posłuchać fajnej muzyki. Podzielić się przemyśleniami na temat kondycji współczesnego świata.

 

Oczywiście tworzenie takiego portalu wiąże się z kosztami zwłaszcza, że „Mój Codziennik” nie jest naszą podstawową działalnością, robimy dla pasji dzielenia się z Tobą wrażeniami.

Miło będzie, jeśli uznasz, że Ty bądź Twoja Firma rozważy wsparcie nas, a tym samym „Mojego Codziennika”.

Jeśli organizujesz wycieczki, nie ma lepszej formy pozyskania klientów, niż emocjonalna relacja z wyprawy w miejsca unikalne. Ciekawie opisane, zawierające praktyczne porady oraz przygotowane własne fotorelacje.

Natomiast jeśli jesteś organizatorem wycieczek, chętnie przygotujemy dla Ciebie indywidualny program zwiedzania Norwegii tak, by Twoi kliencie nie tylko aktywnie spędzili czas, ale mieli chwilę oddechu, by podziwiać piękno Natury i życzliwość tubylców.

Jeśli prowadzisz stronę internetową, poradnik itp chętnie opiszemy dla Ciebie ciekawe miejsca warte obejrzenia. Uważamy, że tylko relacja z pierwszej ręki, obejmująca nie tylko wrażenia z wyprawy, ale praktyczne porady sprawiają, że relacja taka nabiera nowej, unikalnej wartości.

Jeśli produkujesz sprzęt turystyczny, sportowy – z chęcią przetestujemy go. Niech Twoi klienci wiedzą, że można na nim polegać w trudnych warunkach.

Jeśli uznajesz treści prezentowane przez nas za interesujące i warte wsparcia, zapraszamy do współpracy.

Proponujemy następujące formy współpracy, jednak z chęcią stworzymy unikalną ofertę, o ile będziesz zainteresowany:

  1. Banner reklamowy
  2. Test produktu/usługi
  3. Sesja fotograficzna
  4. Artykuł sponsorowany
  5. Wywiad sponsorowany
  6. Reklama na stronie głównej
  7. Reklama pod/nad wybranym tekstem/fotografią w serwisie
  8. Reklama pod/nad każdym tekstem/fotografią w serwisie
  9. Konkursy dla czytelników
  10. Inne formy ustalone ze zleceniodawcą

Ile to kosztuje? To zależy od tego, jak się porozumiemy. I gdzie pojedziemy. Na pewno w miejsca szczególne. Pełne Uroku, Tajemnicy. Chwytające za serce, pociągające, sprawiające, że poczujesz się lepiej 🙂

Zachęcamy Was do przeczytania przykładowego wpisu reklamowego dla jednego z naszych Klientów. (KLIK)

Szczegółowe informacje dotyczące zakresu współpracy oraz cen znajdą państwo tutaj:

 

Do zobaczenia!

 

h